KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11955048

nr 1195 5048

Emil Hagström

(1892-1952), Sverige

Oljemålning, Borgholm. Signerad, daterad E Hagström 1928. Olja på pannå, 37x52 cm

Emil Hagström, svensk bildkonstnär född 1892, död 1952.

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 6 augusti 2018
kl 20:10:27

6/8 10:58:50 1      Vinnande bud

Emil Hagström

Läs mer om Emil Hagström